Odběr informacíVážení návštěvníci, na našich www stránkách můžete již od 14. dubna 2012 využívat novou službu "ODBĚR INFORMACÍ". Tato nová služba umožňuje zasílání důležitých informací z Úřadu MČ Praha-Satalice na zaregistrované e-maily. Rovněž tak Vám budou zasílány upozornění, kdykoliv se na našich www stránkách cokoliv změní! Tento systém je pro vás zcela zdarma, stejně jako odběr informačních SMS - viz zelená ikona výše.

Informace nejdůležitější - jak službu získat:
Služba je poskytována všem zaregistrovaným zájemcům ve stejném rozsahu a zdarma. Stačí vyplnit velmi jednoduchý formulář na této stránce a od následujícího dne vám přijde na uvedený e-mail krátká zpráva s oznámením, kdykoliv se na www stránkách objeví jakákoliv novinka. Stejným způsobem můžete službu kdykoli zrušit.

Upozornění: Vaším souhlasem stvrzujete možnost, že Vaši uvedenou e-mailovou adresu mohou v hlavičce zprávy vidět i další příjemci e-mailu (maximálně vždy pouze stejných pět osob).

Podle názoru Úřadu pro ochranu osobních údajů: "e-mailová adresa např. ve tvaru jan_novak@seznam.cz osobním údajem není, protože takovouto e-mailovou adresu si může založit kdokoliv a nevypovídá nic o svém majiteli."


 
 
 

  Přihlášení: 
Souhlas s odběrem informací o novinkách na www stránkách Úřadu MČ Praha-Satalice.

Vyplňte Váš e-mail, kam se budou informace zasílat a do pole napište vzkaz slovo
SOUHLASÍM
(malá či velká písmena se v tomto případě nerozlišují).
 

 

  Odhlášení:  
Zrušení souhlasu s odběrem informací o novinkách na www stránkách Úřadu MČ Praha-Satalice.

Vyplňte Váš e-mail, kam se informace zasílaly a do pole vzkaz napište slovo
NESOUHLASÍM
(malá či velká písmena se opět nerozlišují).
 

 

  Upozornění:  
Budou-li v poli vzkaz jiná slova než SOUHLASÍM či NESOUHLASÍM, bude zpráva automatem ignorována. Provozovatel služby si vyhrazuje zasílání na uvedenou adresu kdykoliv zrušit, budou-li mu zprávy z této adresy dlouhodobě vraceny jako nedoručené.

 

 

Městská část Praha-Satalice 2015