08.01. 2026
Od dnešního dne, a dále v průběhu ledna a února, budou pracovníci Lesů hl. m. Prahy provádět obnovní zásahy v satalické Oboře. Ty bubou prováděny za účelem rozčlenění porostu a změny druhové skladby lesa s podporou dubu zimního.
Zároveň s obnovními zásahy bude v daných lokalitách probíhat odstraňování suchých a odumřelých stromů.
Vzniklé plochy budou v letošním roce následně zalesněny vhodnými dřevinami.
Odkaz na mapu s vyznačenými lokalitami, kde budou obnovní zásahy provedeny:

