Komunitní centrum

Program Komunitního centra v MČ Praha-Satalice

14. – 24. března
Velikonoční výstava - sběr obrázků

Sad před komunitním centrem se před Velikonocemi promění na výstavní galerii, do které umístíme velikonočně laděné obrázky místních malých umělců. Budeme moc rádi, pokud nám pomůžete vyzdobit Satalice a nakreslíte obrázek velikosti maximálně A3, který odevzdáte do připravené krabice před KC. Obrázky zalaminujeme, aby nám vydržely na výstavce co nejdéle. Nezapomeňte, že každý správný obraz je podepsaný! Na výstavu uvítáme i ozdobené kraslice a jiné výrobky. Obrázky a výrobky můžete přinést až do 24. března. Zahájení výstavy proběhne v rámci Jarní slavnosti 26. března. I když akce cílí hlavně na děti, open call je otevřený pro všechny zapálené umělce z Prahy a okolí.

Středa 16. března od 15 do 18 hodin
Individuální konzultace pojištění

Máte dotaz, týkající se pojištění, který potřebujete zkonzultovat? Plánujete řešit otázky pojištění dětí, sebe, partnera a nevíte si rady? Pokud jste již pojištění a nejste si jistí smlouvou, můžete si nechat udělat revizi stávající smlouvy. Na konzultaci není možné sjednat pojištěni ani objednat jiné produkty. Jedná se čistě o poradenský servis. Přijďte se poradit se zkušeným poradcem, specializujícím se od roku 1993 na zdravotní rizika osob. Poradenský servis probíhá formou individuální konzultace s Mgr. Otou Středou, ve středu 16. března. Nutná rezervace konzultace na tel. 774 997 799.

Pondělí 21. března od 14 hodin
Povídání o Velikonocích

V pondělí 21. března si popovídáme o Velikonocích. Zvyky a tradice svátků jara nám představí pan farář Stanisław Góra. Všechny účastníky čeká malý tematický dáreček.

Sobota 26. března
Jarní slavnost mezi 14 a 16 hodinou

Přijďte si užít jarní atmosféru do komunitního centra. Těšit se můžete na velikonočně laděné dílničky, tematické soutěže a velikonoční výstavu. Za hezkého počasí se akce koná před komunitním centrem, za deště uvnitř KC.

Úterý 29. března od 17.30
Extrémní jídla ve světě

Poznejte netradiční chutě z celého světa. Jídla, která jsou v nejodlehlejších koutech naší planety velkou delikatesou a jinde jejich konzumace nahání husí kůži. Jak chutná tarantule, nebo smažený štír? Navštivte hadí vesnici ve Vietnamu, ochutnejte smaženou tarantuli v Kambodži, nebo objevte chuť Malajsie v nejsmradlavějším ovoci na světě. Proč to vlastně lidé jedí a jak to chutná? Cestopisná přednáška s podtitulem, že jiný kraj znamená jiný mrav i v jídle. Akce je doplněna ochutnávkou exotického ovoce a praženého hmyzu. Přednáší Milan Václavík. Nutná rezervace míst na kc@satalice.cz nebo na 605 248 530.

Všechny akce probíhají v souladu s aktuálními vládními nařízeními.

PřílohaVelikost
Image icon kc_brezen.png612.15 KB