Uzavírka mostu v Radonicích

04.04. 2019

Z důvodu uzavírky mostu v obci Radonice od pondělí 8. dubna 2019 dochází k výluce autobusové dopravy. 
Linka 367 bude vedena po objízdné trase mimo Jenštejn. Autobusy pojedou z Radonic přímo do Dřevčic, kde bude zřízena provizorní zastávka Dřevčice, Hřbitov a dále do Brandýsa nad Labem.
Linka 376 – odpolední školní spoje jedoucí z Letňan přes Satalice, Vinoř a Jenštejn do Radonic pojedou ze Satalic přímo do Radonic. Pro děti z Jenštejna a Vinoře pojede druhý autobus, který bude začínat v Satalicích a končit v Jenštejně. Tyto spoje pojedou jen ve dnech školního vyučování. Ranní spoj z Jenštejna, který obvykle končí v Satalicích, bude po dobu výluky prodloužen až do Letňan.
Linka 378 bude všemi spoji ukončena v zastávce Jenštejn, Hradní a do Radonic nebude zajíždět. V ranní přepravní špičce dojde k mírnému posílení.
Linka 671 bude rovněž mírně posílena jako náhradní spojení zejména pro děti dojíždějící z Jenštejna do škol v Brandýse. Ranní spoj bude pro zajištění dostatečné kapacity zajištěn jedním autobusem z Jenštejna a druhým autobusem z Přezletic přes Podolanku. Všechny spoje budou po dobu uzavírky zastavovat i ve Dřevčicích.

Výlukové jízdní řády budou zveřejněny na https://pid.cz/vyluky/radonice-drevcice/?fbclid=IwAR1tZ7lGJiic-JdDkquiJeNxIC1BDlJbujRhDtWcBfgLg847uClv7opBxiU

Uzavírka mostu v Radonicích