BAZAR KNIH

27.08. 2019

Přijďte si 6. září užít příjemné odpoledne a večer do Komunitního centra! Prodejte své staré knihy, pořiďte nové a osvěžte se sklenkou vína. A protože na akci navazuje letní kino, na závěr se pobavte u české komedie.

Organizační pokyny:

Se svými knihami k prodeji můžete přijít kdykoliv mezi 16h a 20h, samozřejmě čím dříve, tím lépe. Knihy si prodáváte sami. Nabídnout můžete beletrii, naučné knihy, encyklopedie, dětské knihy, učebnice, ale i zajímavé časopisy atd. K jejich vystavení budou na místě k dispozici stoly, nicméně doporučujeme mít knihy v krabicích, uložené hřbetem nahoru. Příchozí se v nich snadno zorientují, nepomícháte si je s ostatními a zamezíte jejich sesunutí ze stolu. Není ovšem podmínkou. 

Ceny můžete mít jednotné na krabicích (př. “á 50,-“), domlouvat si smluvně, či jednotlivě vepsané tužkou na vnitřní dvojstraně (iniciály a cena, př. “KS 50,-“). Mějte u sebe rozměněné peníze. 

Bazar bude probíhat ve venkovních prostorách Komunitního centra Satalice. V případě špatného počasí se bude konat uvnitř budovy. 

Registrace není nutná, ale k lepšímu odhadu počtu prodávajících bychom Vás požádali o předběžné nahlášení své účasti na email:  karolinacermak@gmail.com. V případě dotazů můžete též volat na 734 458 382 - Karolína Schäfer.

Akci bude doprovázet ochutnávka vín, v nabídce bude bílé a růžové víno. 

Na bazar navazuje letní kino, od 20h se bude promítat film Ženy v běhu. 

Doufáme, že si akci užijete a těšíme se na Vás! 

 

BAZAR KNIH