Program Komunitního centra - listopad 2022

03.11. 2022

8. listopadu od 15 do 17 hodin
Bezplatná právní poradna
Máte právní dotaz, který potřebujete zkonzultovat? Pokud řešíte otázky nakládání s majetkem, darování, závěti, věcných břemen, pronájmů, sousedských vztahů atp., přijďte se bezplatně poradit se zkušenou právničkou. Poradenský servis probíhá formou individuální právní konzultace s JUDr. Zlatou Kohoutovou. Nutná rezervace konzultace na 605 248 530 či na kc@satalice.cz .

21. listopadu
Povídání o Vánocích a adventu

Přijďte se naladit na vánoční atmosféru do komunitního centra. S otcem Františkem Čechem, novým farářem vinořské diecéze, si popovídáme o adventu, vánoční době, jejím prožívání, zvycích a tradicích.

Od 22. listopadu do 7. prosince
Vánoční pohlednice pro seniory

Udělejte v předvánočním čase radost satalickým babičkám a dědečkům. Na tvrdý papír o velikosti pohlednice (tedy A6) namalujte obrázek s vánoční tematikou a připište pozdrav. Pohlednice vhoďte do připravené schránky u komunitního centra nejpozději do 7. prosince. Vaše pozdravy seniory moc potěší. Pokud máte zájem dostat pohlednici do své schránky, přihlaste se na kc@satalice.cz nebo na tel. 605 248 530.

22. listopadu od 15 do 17 hodin
Vánoční dílna – vánoční přání

Všechny děti zveme na vánoční dílničku do komunitního centra. Přijďte vyrobit vánoční přáníčka pro babičky a dědečky ze Satalic. Materiál je zajištěn, potřebujeme jen vaše nápady a šikovné ruce. Přáníčka si můžete vyrobit i pro své kamarády. Přijít tvořit můžete kdykoliv mezi 15 a 17 hodinou.

30. listopadu od 19 hodin
Křeslo pro hosta

Povídání se satalickým rodákem, významným sinologem PhDr. Vladimírem Liščákem, CSc., DSc., nejen o jeho cestě životem, ale i o jeho cestách za poznáním asijských zemí i dalších kontinentů. Pořadem provází Libor Vrabec.

PřílohaVelikost
PDF icon program_kc_listopad.pdf752.26 KB