Program Komunitního centra - duben 2024

02.04. 2024

Deskohraní - pátek 5. dubna od 17 do 19 hodin

První pátek v měsíci (další pátky 3. 5. a 7. 6.) je pro vás v KC připraveno nejen „Člověče, nezlob se!“. Přineste si vlastní oblíbenou deskovou hru nebo přijďte jen tak – deskové hry budou v KC k dispozici na místě. Máte-li doma „deskovku“, kterou nepoužíváte, můžete vyzkoušet tzv. „SWAP“, tj. vyměnit ji se svými sousedy za jinou. Dobrou náladu a chuť si zahrát sebou!

 

UKLIĎME SATALICE! - úterý 9. dubna od 15 hodin

Připravme přírodu na jaro společně. Pokud máte chuť nám pomoct, přijďte si jako v loňském roce vyzvednout do komunitního centra rukavice a pytle pro sběr odpadků. Ukliďme společně Satalice, ať je místo, kde žijeme a které máme rádi, čistší!

 

SOUSEDÉ NA CESTÁCH – Dobrovolníkem a cestovatelem v Brazílii - středa 17. dubna v 18 hodin

Pro velký zájem opakujeme přednášku z cyklu „Sousedé na cestách“. Přijďte si do komunitního centra poslechnout povídání Marka Sečkaře o pobytu v Brazílii, provázené fotografiemi. Dozvíte se, jaké to je cestovat a poznat cizí kulturu jinak než z kapesního průvodce, jak se mu dařilo jako dobrovolníkovi v české komunitě v Brazílii a co vše viděl a zažil na svých cestách. Přijďte se inspirovat!

 

Satalický kvíz - středa 24. dubna v 18 hodin 

Znáte místo, kde žijete? Přijďte si se svými známými nebo sami ověřit své vědomosti o Satalicích. S lehkostí a s vtipem vás kvízem provede kronikář Libor Vrabec. Možná pro vás bude připravena i drobná odměna. Jste srdečně zváni!

PřílohaVelikost
Image icon skm_c22724040214500.jpg1.26 MB