Plot aneb Proč to neudělali přes prázdniny?

29.08. 2025

Milí rodiče,

naše školka už není nejmladší a potřebuje stále průběžný servis a obnovu. Vloni to byla nová střecha, v letošním roce jsme zažádali magistrát o finanční příspěvek na opravu havarijního stavu topného systému a oplocení MŠ, a začali jsme tím důležitějším - topením, aby děti byly v teple v zimních měsících.

Mezitím jsme nechali vyprojektovat nové oplocení a doufali, že nám na ně zbude dost financí. A povedlo se! Proto vás prosíme o trpělivost a součinnost v prvních dvou měsících školního roku, k dispozici vám pro přístup bude branka z ul. Za Kapličkou, podél obory, kde se vyhnete stavbě úplně, a hlavní branka v ul. U Obory pro děti přicházející z ul. Vinořská.

Novou výsadbu zeleně provede odborná zahradnická firma.

Děkujeme vám za pochopení a dětem přejeme hezký nový školní rok!