Jako každý rok si letos v pondělí 17. listopadu připomeneme události z let 1939 a 1989, které měly významný dopad do našich dějin. Letos podvanácté se Národní třída a její okolí promění v korzo, kam směřují tisíce lidí z celé republiky, aby si připomněli temná léta okupací, ale také atmosféru naděje a víru v život ve svobodné společnosti.
Celý doprovodný program pro všechny generace je uveřejněn na webových stránkách spolku Díky, že můžem: https://www.korzonarodni.cz/cs/program
A pokud se vám nechce do centra města, zapálit svíčku můžete u památné desky v Satalicích nebo virtuálně na https://www.korzonarodni.cz/cs/online-svicka.
Přejeme vám hezký sváteční den!

